Про нас

Про нас

"Компанія "Автоматика-техпроект" працює на ринку більше 10 років. За цей час ми успішно завоювали лідируючі позиції на ринку кліматизації. Наша компанія це компанія професіоналів здатних вирішувати технічні завдання будь-якої складності.  

Підприємство "Автоматика-техпроект" займається розробкою і установкою систем вентиляції та кондиціонування. Здійснює постачання всього спектру вентиляційного та кліматичного обладнання вітчизняних та світових брендів: - спліт-кондиціонери - канальні кондиціонери - теплові насоси - вентилятори канальні - вентиляційні канали Spirovent - фасонні частини для систем вентиляції - вентиляційні решітки - вентиляційні агрегати - автоматику до вентиляції Наша місія - створити комфортні умови праці і проживання для клієнта в сфері мікроклімату. Виконуємо роботи по: - проектуванню - постачання обладнання - монтажу - сервісному обслуговуванні Наші рішення покращують життя наших клієнтів."

В нашому інтернет-магазині ви знайдете обладнання для облаштування системи вентиляції та кондиціонування на будь-який смак та дизайн. Ми являємось представниками таких світових брендів як:

- DAIKIN

- MIDEA

- SAMSUNG

- PANASONIC

- TOSHIBA

- S&P